Menü
Sepet

Satıcı Başvurusu

Başvuru sürecinde iletişime geçilecek yetkili kişi bilgileri girilmelidir. Tüm bilgilendirmeler e-posta adresi ve telefon numaranızdan yapılacaktır.

Daha önce yaptığınız başvuru varsa yeniden başvuru yapmamalısınız.
Başvurunuzun durumunu takip etmek için başvuru esnasında bizimle paylaştığınız e-posta adresinizi kontrol edebilirsiniz.

SATICI BAŞVURUSU

Kişisel Bilgileriniz
Ödeme Alabilmeniz İçin Hesap Bilgileriniz
Freelance Pazaryeri olan isbende.com'a başvuran tüm şahıs ve şirketler satıcı kurallarına uyacağını taahhüt eder ve buna istinaden mağazaları aktifleştirilir .

Satıcı Başvurusu

İşBende Nasıl Çalışır ?

1.    - İş Bende aracılığıyla aldığınız hizmet sonucunda ödeme tutarı satıcıya direk aktarılmaz , işlemin tamamlanması sonucunda satıcıya ödeme yapılır.

2.    -  Alıcı Satıcı ile birebir iletişime geçebilir ( arama,sms,e-mail )  satıcıya anlaştıktan sonra ve hizmet alımı tamamlanınca aldığınız ürünün altına yorum yaparak hem görüşleriniz başka alıcılar için yol gösterici olur hemde ödemeyi onaylamış olursunuz .

3.  -    Satıcı aldığı işi belirttiği süre içerisinde tamamlamayı taahhüt eder . Satıcı işi belirttiği maksimum sürede tamamlamadığı hallerde , sipariş iptal edilir ve ödeme alıcıya iade edilir .

4.   -   Yapılan iş , alıcının beklediği gibi değilse veya rezervasyon isterse , rezervasyon sonrası teslim edilir .

5.     - Eğer alıcı onay yorumu yapmazsa 14 iş günü sonucunda % 30 İş Bende hizmet bedeli alınarak kalan ödeme satıcının hesabına aktarılır .

6.     - Yapılan işle sadece satıcıdan destek alabilirsiniz , ödemeyi ise web sitemiz üzerinden yapmanız gerekmektedir . Ödeme için eğer kredi kartınız yoksa şirketimizin iban numaralarına yatırabilirsiniz .

7.  -    Sizden birebir ödeme talep eden satıcı olursa iletişim bölümünden bildirebilirsiniz .