Menü
Sepet

Kullanım Koşulları

İşBende Nasıl Çalışır ?

1.    - İş Bende aracılığıyla aldığınız hizmet sonucunda ödeme tutarı satıcıya direk aktarılmaz , işlemin tamamlanması sonucunda satıcıya ödeme yapılır.

2.    -  Alıcı Satıcı ile birebir iletişime geçebilir ( arama,sms,e-mail )  satıcıya anlaştıktan sonra ve hizmet alımı tamamlanınca aldığınız ürünün altına yorum yaparak hem görüşleriniz başka alıcılar için yol gösterici olur hemde ödemeyi onaylamış olursunuz .

3.  -    Satıcı aldığı işi belirttiği süre içerisinde tamamlamayı taahhüt eder . Satıcı işi belirttiği maksimum sürede tamamlamadığı hallerde , sipariş iptal edilir ve ödeme alıcıya iade edilir .

4.   -   Yapılan iş , alıcının beklediği gibi değilse veya rezervasyon isterse , rezervasyon sonrası teslim edilir .

5.     - Eğer alıcı onay yorumu yapmazsa 14 iş günü sonucunda % 30 İş Bende hizmet bedeli alınarak kalan ödeme satıcının hesabına aktarılır .

6.     - Yapılan işle sadece satıcıdan destek alabilirsiniz , ödemeyi ise web sitemiz üzerinden yapmanız gerekmektedir . Ödeme için eğer kredi kartınız yoksa şirketimizin iban numaralarına yatırabilirsiniz .

7.  -    Sizden birebir ödeme talep eden satıcı olursa iletişim bölümünden bildirebilirsiniz .  GENEL KOŞULLAR ;

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan isbende.com sorumlu değildir. isbende.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

isbende.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

isbende.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi isbende.com kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. isbende.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

isbende.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, isbende.com markası ve diğer markalar, www.isbende.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. isbende.com'un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

isbende.com , dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.